Joukkueiden yhteystiedot

Miten mukaan toimintaan?

Joukkueita löytyy koko perheellee pikkujunnuista aikuisiin.

Voit olla suoraan yhteydessä oman ikätasosi joukkueenjohtajaan tai seuratyöntekijään Suvi-Tuuli Skyttä p. 050 358 4984, suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

JoukkueValmentajaJoukkueenjohtajaRahastonhoitaja
EdustusToni Soikkeli
0400 412 101
soikkelitoni@gmail.com
Anu Saarinen
040 551 8467
anu.saarinen1@hotmail.fi
Ninni Rovio

ninni.rovio@gmail.com

M2Jari Piiparinen
040 779 1255
piipaja@gmail.com
Erkko Joronen
050 525 2958
ejmjoronen@gmail.com
Juha Pennanen
040 773 4658
juha.pennanen10@gmail.com
NaisetToni Soikkeli
0400 412 101
soikkelitoni@gmail.com
Marko Seppäläinen
040 826 9324
marko.seppalainen@storaenso.com

Janica Valtonen
040 594 4819
janica.valtonen@gmail.com

Taina Huhtanen
040 590 9775
taina.huhtanen@hotmail.com
B/C (02-04)Juuso Inkinen
050 583 3073
juuso.inkinen@gmail.com

Jari Piiparinen
040 779 1255
piipaja@gmail.com

Ari-Pekka Piiparinen
050 533 2201
aripekka.piiparinen@gmail.com

Tiina Inkinen
040 843 7250
tinttu.i@elisanet.fi
Taina Tarulehto
050 556 0602
taina.tarulehto@tamoralegal.fi
D1 (05)Jarno Heiskanen
040 779 0877
jarno.heiskanen@urheiluseuraimatranvoima.fi

Jarno Arponen
050 324 6672
jarno.arponen@gmail.com

Piia Saloniemi 044 503 6603
luukkonen.piia@gmail.com
Miia Kelosuo
040 596 8323
miiakelosuo@gmail.com
D2 (06)Jesse Kotiranta
045 840 4070
jesse.kotiranta@urheiluseuraimatranvoima.fi
Minna Piirainen
040 545 9714
minnapiirainen74@gmail.com
Katri Tontti
045 201 9824
katritontti73@gmail.com
E (07-08)Henry Pakarinen

henry.pakarinen@gmail.com

Jani Tiippana
040 738 5065
jani.tiippana@hotmail.com

Teija Sikiö
050 354 5360
teija.sikio@gmail.com

Riikka Laitiainen
050 380 0858
riikka.laitiainen@gmail.com

Johanna Varis
050 536 1860
j.varis@suomi24.fi
F (09-10)Joni Inkinen
050 547 3158
joni.inkinen@elisanet.fi

Janne Luostarinen
040 518 9922
janne.luostarinen80@gmail.com

Kai Korhonen
0400 970 174
kai.t.korhonen@gmail.com

Virpi Anttila
045 876 1118
virpi_1975@hotmail.com
Jani Anttila
040 767 8300
jania76@hotmail.com
Tyttökerho (03-08)Toni Soikkeli
0400 412 101
soikkelitoni@gmail.com
Hippo-salibandykerhoSuvi-Tuuli Skyttä
050 358 4984
suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

Jesse Inkinen

Jose Inkinen