LOKAKUU 2O18

6.10. klo 11.00                          Voima E (07-08) – SBS Hamina                                                  Luumäki
6.10. klo 13.00                          Voima E (07-08) – NST                                                                Luumäki
7.10. klo 11.00                          Voima D2 Turbiinit (06)  – PoNoVo 07                                     LPR, Sammonlahti
7.10. klo 13.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo keltainen                          LPR, Sammonlahti
7.10. klo 14.00                          Voima D2 Turniinit (06) – KoRe                                                 LPR, Sammonlahti
7.10. klo 15.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo 07                             LPR, Sammonlahti
7.10. klo 16:00                          Voima D2 Turbiinit (06) – PoNoVo musta                                LPR, Sammonlahti
11.10. klo 19.00                        Voima Edustus – Löysätempo                                                   Imatra
13.10. klo 12.00                        Voima E (07-08) – Sudet SB punamusta                                  Hamina
13.10. klo 15.00                        Voima E (07-08) – LuFT                                                               Hamina
14.10. klo 11.00                        Voima D1 (05) – NST 06                                                              Mikkeli
14.10. klo 14.00                        Voima D1 (05) – Kopa jun                                                           Mikkeli
18.10. klo 19.00                        Voima Edustus – Sudet SB                                                          Imatra
20.10. klo 11.00                        Voima B – PoNoVo keltainen                                                     Joutseno
20.10. klo 13.00                        Voima B – Pelicans SB                                                                 Joutseno
26.10. klo 18.30                        Voima Edustus – SB Heinola                                                      Vierumäki
27.10. klo 10.00                        Voima Naiset – PoNoVo                                                             Lappeenranta
27.10. klo 12.00                        Voima Naiset – LASB                                                                   Lappeenranta
27.10. klo 16.00                        Voima M2 – PuU                                                                          Imatra
27.10. klo 18.00                        Voima M2 – JiiKoo                                                                       Imatra
27.10. klo 17.00                        Voima C – TopTeam                                                                    Kuusankoski
27.10. klo 19.00                        Voima C – Sudet SB musta                                                         Kuusankoski

MARRASKUU 2O18

3.11. klo 15.00                          Voima Edustus – Hatsina                                                            Mikkeli
4.11. klo 10.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – Voima Turbiinit (06)                   Imatra
4.11. klo 12.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – KoRe                                        Imatra
4.11. klo 14.00                          Voima D2 Turbiinit (06) ja PoNoVo keltainen                          Imatra
4.11. klo 15.00                          Voima D2 Generaattorit (06) ja PoNoVo musta                          Imatra
10.11. klo 10.00                        Voima E (07-08) – PoNoVo keltainen                                       Imatra
10.11. klo 16.00                        Voima E (07-08) – PoNoVo Sharks                                            Imatra
10.11. klo 11.20                        Voima F punainen (09-10) – StU                                               LPR, Sammonlahti
10.11. klo 12.00                        Voima F punainen (09-10) – NST                                               LPR, Sammonlahti
10.11. klo 13.20                        Voima F punainen (09-10) – PoNoVo keltainen                          LPR, Sammonlahti
10.11. klo 14.40                        Voima F valkoinen (09-10) – PoNoVo musta                           LPR, Sammonlahti
10.11. klo 16.00                        Voima F valkoinen (09-10) – NST E-tytöt                                 LPR, Sammonlahti
10.11. klo 16.40                        Voima F valkoinen (09-10) – Raju                                             LPR, Sammonlahti
10.11. klo 14.00                        Voima B – SB Heinola                                                                  Mikkeli
10.11. klo 16.00                        Voima B- Pelicans SB                                                                   Mikkeli
11.11. klo 14.00                        Voima D1 (05) – Hatsina                                                             LPR, Sammonlahti
11.11. klo 16.00                        Voima D1 (05) – NST                                                                   LPR, Sammonlahti
16.11. klo 19.00                        Voima Edustus – PoNoVo                                                           Imatra
17.11. klo 11.00                        Voima Naiset – TopTeam                                                           Savonlinna
17.11. klo 14.00                        Voima Naiset – Hatsina 2                                                            Savonlinna
17.11. klo 16.00                        Voima C – VarTa                                                                            Joutseno
17.11. klo  18.00                       Voima C – SB Welhot Stars                                                         Joutseno
18.11. klo 12.00                        Voima M2 – VoiKu                                                                       Lappeenranta
18.11. klo 14.00                        Voima M2 – Snato                                                                       Lappeenranta
18.11. klo 12.00                        Voima D2 Turbiinit (06) – LeBa-96                                            LPR, Sammonlahti
18.11. klo 15.00                        Voima D2 Turbiinit (06) – Apassit                                             LPR, Sammonlahti
18.11. klo 14.00                        Voima D2 Generaattorit (06) – Hatsina                                   Pyhtää
18.11. klo 17.00                        Voima D2 Generaattorit (06) – BB88                                        Pyhtää
23.11. klo 18.30                        Voima Edustus – Klubi                                                                 Kouvola
24.11. klo 11.00                        Voima D1 (05) – NST                                                                   Imatra
24.11. klo 15.00                        Voima D1 (05) – SB Asikkala                                                      Imatra
24.11. klo 17.00                        Voima D1 (05) – SB Heinola                                                       Imatra
25.11. klo 14.00                        Voima E (07-08) – StU                                                                 Kouvola
25.11. klo 17.00                        Voima E (07-08) – Sudet SB punamusta                                  Kouvola
29.11. klo 19.00                        Voima Edustus – Pelicans SB                                                      Imatra

JOULUKUU 2O18

1.12. klo 15.00                          Voima B – Hatsina                                                                       Lahti
1.12. klo 17.00                          Voima B – VarTa/HuPa                                                               Lahti
2.12. klo 11.00                          Voima M2 – Butchers IBK                                                           Lappeenranta
2.12. klo 14.00                          Voima M2 – NST 2                                                                       Lappeenranta
2.12. klo 11.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – Josba                                                Rantakylä
2.12. klo 13.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – SB Welhot musta                           Rantakylä
2.12. klo 13.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – KoRe                                        Joutseno
2.12. klo 16.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo musta                          Joutseno
8.12. klo 10.00                          Voima E (07-08) – PoNoVo musta                                            Imatra
8.12. klo 17.00                          Voima E (07-08) – TaiKi sininen                                                 Imatra
8.12. klo 12.00                          Voima C – NST                                                                               Lappeenranta
8.12. klo 14.00                          Voima C – LASB ed.                                                                      Lappeenranta
8.12. klo 11.00                          Voima Naiset – Pelicans SB 2                                                     Joutsa
8.12. klo 13.00                          Voima Naiset – Sudet SB                                                            Joutsa
9.12. klo 10.00                          Voima F punainen (09-10) – NST E-tytöt                                 Imatra
9.12. klo 10.40                          Voima F valkoinen (09-10) – StU                                                Imatra
9.12. klo 11.20                          Voima F punainen (09-10) – Raju                                              Imatra
9.12. klo 12.00                          Voima F valkoinen (09-10) – PoNoVo keltainen                          Imatra
9.12. klo 12.40                          Voima F punainen (09-10) – PoNoVo musta                           Imatra
9.12. klo 13.20                          Voima F valkoinen (09-10) – NST                                              Imatra
9.12. klo 15.00                          Voima D1 (05) – NST 06                                                              Hollola
9.12. klo 17.00                          Voima D1 (05) – LASB Jr. valkoinen                                          Hollola
12.12. klo 8.00-12.00              Alakoulun salibandy turnaus                                                     Imatra
14.12. klo 8.00-12.00              Yläkoulun salibandy turnaus                                                     Imatra
14.12. klo 19.00                        Voima Edustus – Kosken Dynamo                                            Imatra
15.12. klo 14.00                        Voima B – SB Heinola                                                                  Mikkeli
15.12. klo 17.00                        Voima B – Pelicans SB                                                                 Mikkeli
15.12. klo 16.00                        Voima D2 Generaattorit (06) – LASB Jr. valkoinen                          Mäntyharju
15.12. klo 18.00                        Voima D2 Generaattorit (06) – MäVi                                       Mäntyharju
15.12. klo 17.00                        Voima M2 – Löysätempo                                                           Savonlinna
15.12. klo 19.00                        Voima M2 – SLN United                                                              Savonlinna

TAMMIKUU 2O19

5.1. klo 10.00                            Voima Naiset – PoNoVo                                                             Imatra
5.1. klo 17.00                            Voima Naiset – LASB                                                                   Imatra
5.1. klo 13.00                            Voima D1 (05) – NST 06                                                              LPR, Sammonlahti
5.1. klo 16.00                            Voima D1 (05) – NST                                                                   LPR, Sammonlahti
5.1. klo 13.00                            Voima E (07-08) – LASB Jr. sininen                                           Taipalsaari
5.1. klo 16.00                            Voima E (07-08) – PoNoVo keltainen                                       Taipalsaari
6.1. klo 13.00                            Voima C – SB Welhot Stars                                                         Hollola
6.1. klo 16.00                            Voima C – VarTa                                                                          Hollola
11.1. klo 19.00                          Voima Edustus – Löysätempo                                                    Mikkeli
12.1. klo 12.00                          Voima B – VarTa/HuPa                                                               Imatra
12.1. klo 15.00                          Voima B – Hatsina                                                                       Imatra
12.1. klo 18.00                          Voima B – TopTeam                                                                    Imatra
12.1. klo 14.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – LASB Jr. valkoinen                          Mikkeli
12.1. klo 17.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo keltainen                          Mikkeli
13.1. klo 13.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – PoNoVo 07                                      Lahti
13.1. klo 15.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – Sudet SB                                           Lahti
13.1. klo 10.00                          Voima M2 – Butchers IBK                                                           Imatra
13.1. klo 13.00                          Voima M2 – NST 2                                                                       Imatra
19.1. klo 11.00                          Voima D1 (05) – LASB Jr. valkoinen                                          Imatra
19.1. klo 15.00                          Voima D1 (05) – SB Asikkala                                                      Imatra
19.1. klo 11.00                          Voima C – NST                                                                              Ruokolahti
19.1. klo 14.00                          Voima C – LASB ed.                                                                      Ruokolahti
19.1. klo 10.00                          Voima E (07-08) – Hatsina                                                          Mikkeli
19.1. klo 12.00                          Voima E (07-08) – Jymy                                                              Mikkeli
25.1. klo 19.00                          Voima Edustus – SB Heinola                                                      Imatra
26.1. klo 12.00                          Voima B – TopTeam                                                                    Savonlinna
26.1. klo 15.00                          Voima B – Pelicans SB                                                                 Savonlinna
26.1. klo 11.00                          Voima M2 – VoiKu                                                                       Joutseno
26.1. klo 14.00                          Voima M2 – Snato                                                                       Joutseno
26.1. klo 14.00                          Voima E (07-08) – PoNoVo keltainen                                       Hollola
26.1. klo 17.00                          Voima E (07-08) – LASB Jr. sininen                                           Hollola
26.1. klo 15.00                          Voima Naiset – Sudet SB                                                            Hämeenkoski
26.1. klo 18.00                          Voima Naiset – Flanels                                                                Hämeenkoski

HELMIKUU 2O19

1.2. klo 19.00                            Voima Edustus – Hatsina                                                            Imatra
2.2. klo 11.00                            Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo musta                          Imatra
2.2. klo 15.00                            Voima D2 Generaattorit (06) – PoNoVo keltainen                          Imatra
2.2. klo 13.00                            Voima C – SB Welhot Stars                                                         Varkaus
2.2. klo 15.00                            Voima C – VarTa                                                                          Varkaus
2.2. klo 15.00                            Voima D2 Turbiinit (06) – Apassit                                             Kuopio
2.2. klo 17.00                            Voima D2 Turbiinit (06) – LeBa-96                                            Kuopio
9.2. klo 11.00                            Voima E (07-08) – PoNoVo musta                                            LPR, Sammonlahti
9.2. klo 13.00                            Voima E (07-08) – Hatsina                                                          LPR, Sammonlahti
9.2. klo 12.00                            Voima B – SB Heinola                                                                  Heinola
9.2. klo 15.00                            Voima B – Hatsina                                                                       Heinola
9.2. klo 15.00                            Voima M2 – PuU                                                                          Mikkeli
9.2. klo 18.00                            Voima M2 – VäPePa                                                                    Mikkeli
10.2. klo 12.00                          Voima Naiset – TopTeam                                                           Mikkeli
10.2. klo 15.00                          Voima Naiset – Pelicans SB 2                                                     Mikkeli
16.2. klo 12.00                          Voima D1 (05) – LASB Jr. valkoinen                                          Heinola
16.2. klo 15.00                          Voima D1 (05) – SB Heinola                                                       Heinola
16.2. klo 14.00                          Voima Edustus – PoNoVo                                                           Lappeenranta
17.2. klo 12.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – Sudet SB                                           Imatra
17.2. klo 16.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – Pelicans SB                                      Imatra
17.2. klo 11.00                          Voima C – NST                                                                               Ruokolahti
17.2. klo 14.00                          Voima C – VarTa                                                                          Ruokolahti
17.2. klo 15.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – KoRe                                        Joutseno
17.2. klo 17.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – BB88                                        Joutseno
22.2. klo 19.00                          Voima Edustus – Klubi                                                                 Imatra

MAALISKUU 2O19

2.3. klo 10.00                            Voima M2 – JiiKoo                                                                       Imatra
2.3. klo 19.00                            Voima M2 – SLN United                                                              Imatra
2.3. klo 12.00                            Voima C – SB Welhot Stars                                                         Kuopio
2.3. klo 14.00                            Voima C – LASB ed.                                                                      Kuopio
3.3. klo 12.00                            Voima B – VarTa/HuPa                                                               Varkaus
3.3. klo 15.00                            Voima B – TopTeam                                                                    Varkaus
3.3. klo 13.00                            Voima Naiset – Säbäkät                                                              Kuusankoski
3.3. klo 16.00                            Voima Naiset – Hatsina 2                                                            Kuusankoski
3.3. klo 18.30                            Voima Edustus – Pelicans SB                                                      Lahti
8.3. klo 19.00                            Voima Edustus – Troopers                                                         Imatra
10.3. klo 13.00                          Voima D1 (05) – NST 06                                                              Joutseno
10.3. klo 15.00                          Voima D1 (05) – NST                                                                   Joutseno
10.3. klo 14.00                          Voima E (07-08) – StU                                                                 Orimattila
10.3. klo 17.00                          Voima E (07-08) – Jymy                                                              Orimattila
16.3. klo 11.20                          Voima F punainen (09-10) – Raju                                              Savitaipale
16.3. klo 12.00                          Voima F punainen (09-10) – STU                                               Savitaipale
16.3. klo 14.00                          Voima F punainen (09-10) – PoNoVo keltainen                          Savitaipale
16.3. klo 14.40                          Voima F valkoinen (09-10) – NST                                               Savitaipale
16.3. klo 16.00                          Voima F valkoinen (09-10) – PoNoVo keltainen                          Savitaipale
16.3. klo 14.40                          Voima F valkoinen (09-10) – STU                                               Savitaipale
16.3. klo 13.00                          Voima D1 (05) – SB Heinola                                                       Asikkala
16.3. klo 16.00                          Voima D1 (05) – SB Asikkala                                                      Asikkala
16.3. klo 15.00                          Voima E (07-08) – TaiKi sininen                                                 LPR, Sammonlahti
16.3. klo 18.00                          Voima E (07-08) – Sudet SB punamusta                                  LPR, Sammonlahti
23.3. klo 13.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – Hatsina                                   Pyhtää
23.3. klo 15.00                          Voima D2 Generaattorit (06) – MäVi                                       Pyhtää
23.3. klo 13.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – SB Welhot musta                           Kuusankoski
23.3. klo 16.00                          Voima D2 Turbiinit (06) – Josba punainen                              Kuusankoski

HUHTIKUU 2O19

24.4.                                           Mailanpainajaiset                                                                        Imatra
26.-28.4.                                    VoimaCup                                                                                     Imatra

TOUKOKUU 2O19

14.-15.5.                                           Vesisankarit                                                                        Imatra

KESÄKUU 2O19

10.-13.6.                                         Voiman kesäleiri                                                                        Imatra

HEINÄKUU 2O19

EI VIELÄ TAPAHTUMIA TIEDOSSA

ELOKUU 2O19

EI VIELÄ TAPAHTUMIA TIEDOSSA

SYYSKUU 2019

EI VIELÄ TAPAHTUMIA TIEDOSSA