Joukkueiden yhteystiedot

Miten mukaan toimintaan?

Joukkueita löytyy koko perheellee pikkujunnuista aikuisiin.

Voit olla suoraan yhteydessä oman ikätasosi joukkueenjohtajaan tai seuratyöntekijään Suvi-Tuuli Skyttä p. 050 358 4984, suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

JoukkueValmentajaJoukkueenjohtajaRahastonhoitaja
EdustusTomi Varis 045 863 6024 tomi.varis@taigasaimaa.fiAnu Saarinen
040 551 8467
anu.saarinen1@hotmail.fi
Henri Peltonen 040 757 7041 henri_peltonen@hotmail.com
M2Erkko Joronen
050 525 2958
ejmjoronen@gmail.com
Juha Pennanen
040 773 4658
juha.pennanen10@gmail.com
NaisetToni Soikkeli
0400 412 101
soikkelitoni@gmail.com

Tapio Kinnunen 040 754 3642 tabo.kinnunen@gmail.com

Marko Seppäläinen
040 826 9324
marko.seppalainen@gmail.com
Taina Huhtanen
040 590 9775
taina.huhtanen@hotmail.com
B (02-04)Juuso Inkinen
050 583 3073
juuso.inkinen@gmail.com

Jari Piiparinen
040 779 1255
piipaja@gmail.com

Tiina Inkinen
040 843 7250
tinttu.i@elisanet.fi
Taina Tarulehto
050 556 0602
taina.tarulehto@tamoralegal.fi
C2 (05)Jarno Heiskanen
040 779 0877
jarno.heiskanen@urheiluseuraimatranvoima.fi

Jarno Arponen
050 324 6672
jarno.arponen@gmail.com

Piia Saloniemi 044 503 6603
luukkonen.piia@gmail.com
Miia Kelosuo
040 596 8323
miiakelosuo@gmail.com
D1 (06)Tomi Varis 045 863 6024 tomi.varis@taigasaimaa.fi

Mikko Nieminen 040 773 8914 mnieminen73@gmail.com

Mika Hietamies 040 550 2768 mika.hietamies@elisanet.fi

Mikko Nieminen 040 773 8914 mnieminen73@gmail.comMika Hietamies 040 550 2768 mika.hietamies@elisanet.fi
D2 (07-08)Henry Pakarinen
046 684 9906
henry.pakarinen@gmail.com

Jani Tiippana
040 738 5065
jani.tiippana@hotmail.com

Teija Sikiö
050 354 5360
teija.sikio@gmail.com
Maija Mykkänen 050 531 3333 maikki.mykkanen@gmail.com
E (09-10)Joni Inkinen
050 547 3158
joni.inkinen@urheiluseuraimtranvoima.fi

Kai Korhonen
0400 970 174
kai.t.korhonen@gmail.com

Tuomas Hallikas
thallikas@gmail.com
0500 655 337

Johanna Pulkkinen
johanna.pulkkinen@wippies.com
050 373 4377

Virpi Anttila
045 876 1118
virpi_1975@hotmail.com
Jani Anttila
040 767 8300
jania76@hotmail.com
F1 (11-12)Roni Taalikka 045 352 9004 roni.taalikka@gmail.comMika Meskanen 044 366 4655 mika.meskanen@urheiluseuraimatranvoima.fi
KerhotSuvi-Tuuli Skyttä
050 358 4984
suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

Jesse Inkinen

Jose Inkinen