Joukkueiden yhteystiedot

Miten mukaan toimintaan?

Joukkueita löytyy koko perheelle pikkujunnuista aikuisiin.

Voit olla suoraan yhteydessä oman ikätasosi joukkueenjohtajaan tai sähköpostiin toimisto@urheiluseuraimatranvoima.fi

JoukkueValmentajaJoukkueenjohtajaRahastonhoitaja
EdustusOtto Valavuo

Tapio Kinnunen

Tuomas Jukkala

Anu Saarinen
040 551 8467
anu.saarinen1@hotmail.fi
Henri Peltonen 040 757 7041 henri_peltonen@hotmail.com
M2
NaisetToni Puustinen 050 353 4783 pude90@luukku.com

Henri Peltonen 040 757 7041 henri_peltonen@hotmail.com

Iida Kiri 045 136 1396 iidannika@gmail.comTaina Huhtanen
040 590 9775
taina.huhtanen@hotmail.com
C2 (06)Jari Valkamo 040 414 4035 Mikko Nieminen 040 773 8914 mnieminen73@gmail.com
D1 (07-08)Jani Tiippana
040 738 5065
jani.tiippana@hotmail.com
Teija Sikiö
050 354 5360
teija.sikio@gmail.com
Maija Mykkänen maikki.mykkanen@gmail.com
E (09-10)Joni Inkinen
050 547 3158
joni.inkinen@elisanet.fi

Kai Korhonen
0400 970 174
kai.t.korhonen@gmail.com

Johanna Pulkkinen
johanna.pulkkinen@wippies.com
050 373 4377

Virpi Anttila
045 876 1118
virpi_1975@hotmail.com
Jani Anttila
040 767 8300
jania76@hotmail.com
F1 (11-12)Jukka Sinkkonen 040 652 8124 jukka.p.sinkkonen@storaenso.com

Krista Häkkinen 040 837 7707 merikekrista@gmail.com

Mika Meskanen 044 366 4655 mika.meskanen@urheiluseuraimatranvoima.fiVirve Hämäläinen 044 505 7459 virvehmlnn@gmail.com
Kerhottoimisto@urheiluseuraimatranvoima.fi
toimisto@urheiluseuraimatranvoima.fi
AkatemiaTapio Kinnunen 040 754 3642 tabo.kinnunen@gmail.com

Juha Eerola 045 649 4750 juha@pteerola.com

toimisto@urheiluseuraimatranvoima.fi