Joukkueiden yhteystiedot

Miten mukaan toimintaan?

Joukkueita löytyy koko perheelle pikkujunnuista aikuisiin.

Voit olla suoraan yhteydessä oman ikätasosi joukkueenjohtajaan tai seurakoordinaattori Suvi-Tuuli Skyttä p. 050 358 4984, suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

JoukkueValmentajaJoukkueenjohtajaRahastonhoitaja
EdustusJari Piiparinen 040 779 1255 piipaja@gmail.comAnu Saarinen
040 551 8467
anu.saarinen1@hotmail.fi
Henri Peltonen 040 757 7041 henri_peltonen@hotmail.com
M2Tuomas Hallikas 0500 655 337 thallikas@gmail.com
NaisetToni Puustinen 050 353 4783 pude90@luukku.com

Henri Peltonen 040 757 7041 henri_peltonen@hotmail.com

Iida Kiri 045 136 1396 iidannika@gmail.comTaina Huhtanen
040 590 9775
taina.huhtanen@hotmail.com
B (02-04)Juuso Inkinen
050 583 3073
juuso.inkinen@gmail.com

Jari Piiparinen
040 779 1255
piipaja@gmail.com

Tiina Inkinen
040 843 7250
tinttu.i@elisanet.fi
Taina Tarulehto
050 556 0602
taina.tarulehto@tamoralegal.fi
C2 (06)Tomi Varis 045 863 6024 tomi.varis@taigasaimaa.fi

Jari Valkamo 040 414 4035

Mikko Nieminen 040 773 8914 mnieminen73@gmail.comMika Hietamies 040 550 2768 mika.hietamies@elisanet.fi
D1 (07-08)Henry Pakarinen
046 684 9906
henry.pakarinen@gmail.com

Jani Tiippana
040 738 5065
jani.tiippana@hotmail.com

Teija Sikiö
050 354 5360
teija.sikio@gmail.com
Maija Mykkänen maikki.mykkanen@gmail.com
E (09-10)Joni Inkinen
050 547 3158
joni.inkinen@elisanet.fi

Kai Korhonen
0400 970 174
kai.t.korhonen@gmail.com

Johanna Pulkkinen
johanna.pulkkinen@wippies.com
050 373 4377

Virpi Anttila
045 876 1118
virpi_1975@hotmail.com
Jani Anttila
040 767 8300
jania76@hotmail.com
F1 (11-12)Jukka Sinkkonen 040 652 8124 jukka.p.sinkkonen@storaenso.com

Krista Häkkinen 040 837 7707 merikekrista@gmail.com

Mika Meskanen 044 366 4655 mika.meskanen@urheiluseuraimatranvoima.fiVirve Hämäläinen 044 505 7459 virvehmlnn@gmail.com
KerhotSuvi-Tuuli Skyttä
050 358 4984
suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi

Jesse Inkinen
Krista Häkkinen
Jose Inkinen

Suvi-Tuuli Skyttä 050 358 4984 suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi
AkatemiaToni Soikkeli 040 770 8859 soikkelitoni@gmail.com

Tapio Kinnunen 040 754 3642 tabo.kinnunen@gmail.com

Juha Eerola 045 649 4750 juha@pteerola.com

Suvi-Tuuli Skyttä 050 358 4984 suvi.skytta@urheiluseuraimatranvoima.fi